1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Fifa 22 Tanıtıldı

Yeni Fifa 22 Tanıtıldı

Yeni-Fifa-22-Tanitildi-1

Yeni fifa 22 tanıtıldı. EA Game tarafından hazırlanan bu oyun diğer oyunlara nazaran farklı ve yenilikçi bir oynanış teknolojisine sahip Hyper Motion içeriyor. EA Games yaptığı basın açıklamasında Hyper Motion nedir sorularına “Hyper Motion teknolojisi, en sürükleyici ve gerçekçi oyun deneyimini sunmaktadır. Bütünü ile yeni teknolojiyle desteklenen oyun, yeni nesil konsollarda 11*11 maç yakalama ve tescilli makine öğrenimi teknolojisini en gerçekçi hızlı yanıt veren deneyimi vermek için birleştirecek” şeklinde yanıt verdi.

Hyper Motion Teknolojisi Nedir?

Yeni gelecek olan Hyper Motion Teknolojisi 11*11 maç yakalama amacı üzerine dizayn edilmiş ilk teknoloji olmaktadır. Ayrıca EA Games ‘in tescilli makine öğrenme algoritması 8,5 milyondan fazla gelişmiş maç yakalama karesini öğrenmektedir. Yeni Fifa 22 tanıtıldı. Tanıtılan bu oyunda futbol sahasında doğal ve akıcı futbol hareketleri yaratmak amacıyla, yeni animasyonlar yazılmaktadır. Bununla birlikte şut, pas veya orta gibi eylemlerde karakterlerin oyuna giriş çıkışları da değiştirilmektedir.

Yeni Fifa 22 Tanıtıldı

Fifa 22 Yeni Stadyumlar

Yeni çıkacak olan Fifa 22 de birçok yenilik bulunmaktadır. Bunlardan en büyüğü yeni yapılan stadyumlardır. Bir kaçı şöyle; Anfield, bramal lane, Elland Road, old Trafford, selhurst park, the amex stadium, the hawthorns, turf moor, Carrow road, liberty stadium, vitality stadium, san Siro, BC place, estadio Azteca. Fifa 22’nin çıkış tarihi Electronic Arts tarafından 01 Ekim 2021 tarihinde dünya geneline sunulacak. EA Play aboneleri ise bu tarihten 10 gün önce yani 22 Eylül 2021 tarihinde 10 saatlik erken erişime sahip olacaklar.

Yorum Yap

Yorum Yap