İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Xiaomi Redmi K50 Pro için heyecan verici özellikler ve akıllı telefon incelemesi

Xiaomi Redmi K50 Pro için heyecan verici özellikler ve akıllı telefon incelemesi

Xiaomi-Redmi-K50-Pro

Xiaomi Redmi K50 Pro için heyecan verici özellikler ve akıllı telefon incelemesi

Xiaomi Redmi K50 Pro, popüler Çinli şirketin en yeni akıllı telefonu. Özellikleri oldukça radikal ve büyük bir çeşitlilik ile gelen akıllı telefon, son teknolojiye sahip. Bu inceleme, bu akıllı telefonun sunduğu bu farklı özellik ve avantajlardan bazılarına bir göz atacaktır. Birinci sınıf bir akıllı telefon arıyorsanız kesinlikle bu makaleyi okumaya devam edin.

Xiaomi Redmi K50 Pro İnceleme

 

Xiaomi Redmi K50 Pro yeni telefonlarda biri olarak, 490 dolar fiyatla satışa çıkan üst düzey, sağlam şık ve geleceğe yönelik bir cihaz olarak geliyor.6.66 inç süper yüksek çözünürlüklü ekranı olan bu telefon, Snapdragon 730G işlemci taşıyor. RAM elemanı sistemde 6 GB olarak bu sistemde geçici bellek görevini üstleniyor. Temel sürümünde ROM 64 GB olarak belirlendi. 4.500 mili amper bataryası da sistemi besliyor.

 

Xiaomi Redmi K50 Pro Teknik Özellikleri

 

6.60 inç ekranı 1080 x 2340p çözünürlük ve 387 ppi yoğunluk değerine sahiptir bu da parlak ve hızlı bir ekranı olduğunu gösteriyor. 64 MP, f/1.8, 26mm -çapında geniş kamerası PDAF, 8 MP telefoto kamerası 13 MP ultra geniş kamerası  2x optik zoom yapabilir, 2 MP derinlik kamerası ile toplamda arkada 4 kamerası olan bu telefon, LED flaş ile karanlık ortamlarda da güzel görüntüler sunuyor. 20 MP ön kamerası da 2 MP yardımcı kamera ile ön cephede yer alıyor. Çift sım destekleyen Xiaomi Redmi K50 Pro 5 Ghz kablosuz iletişim destekler. Xiaomi Redmi K50 Pro’nun arkasındaki şirket son birkaç yıldır piyasaların  nabzını elinde tutan Xiaomi şirketidir. Bu, akıllı telefon yapımında büyük deneyime sahip olduğundan geniş müşteri kitlesi için, onların beklentilerine göre hem yüksek teknoloji hem de uygun fiyatı bir arada sunan telefonlar üretiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap