İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. SAMSUNG’UN YENİ KATLANABİLİR TELEFONUNUN GÖRÜNTÜLERİ SIZDI
Trendlerdeki Yazı

SAMSUNG’UN YENİ KATLANABİLİR TELEFONUNUN GÖRÜNTÜLERİ SIZDI

featured

Samsung’un şirketin yeni katlanabilir telefonları Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü tanıtacağı bir sonraki etkinliğine hala haftalar var. Yine de, sızdıran Evan Blass sayesinde, bazı önemli özelliklerle birlikte yeni cihazların ilk resmi  görüntüsünü bulduk

Blass Pazartesi günü bir tweet’te Samsung Z Flip 3’ün 6.7 inç dahili ve 1.9 inç harici ekranın yanı sıra arkada 12 megapiksel çift kamera ve 10 megapiksel selfie kamerası olacağını açıkladı.

Daha büyük Z Fold 3’e gelince, 7.6 inç dahili ve 6.2 inç harici ekrana sahip olacak. Üçlü 12 megapiksel arka kamera ve iki selfie kamerası, kapakta 10 megapiksel ve içeride 4 megapiksel olacak. Müşteriler ayrıca iki isteğe bağlı S-Pen (Pro ve Fold Edition) satın alabilecekler.

Her iki cihaz da IPX8 özelliklerine kadar suya dayanıklı olacak.

Blass’ın paylaştığı görsele gelince, kesinlikle resmi bir Samsung basın fotoğrafı gibi görünüyor. Resimdeki cihazlar arkadan gösterilmektedir, bu büyük arka kamera lensleri açıkça görülebilir ve bu suya dayanıklılık konusunda sizi temin etmek için bir su sıçraması vardır.

Özellikle, Z Fold 2 ve Z Flip 2 benzer boyuttadır ve yukarıda belirtilenlere benzer özelliklere sahiptir, ancak resmi olarak suya dayanıklı değildirler.

 

Yeni cihazlar resmi olarak 11 Ağustos’ta sanal bir Samsung etkinliğinde tanıtılacak.

Yorum Yap

Yorum Yap