İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung Galaxy Z İle Dönen Kamera Özelliği

Samsung Galaxy Z İle Dönen Kamera Özelliği

phone-791925_1920

 Samsung Galaxy Z ile dönen kamera özelliği tüm fotoğraf severlerin gündeminde yerini aldı. Peki bu dönen kamera, fotoğrafları ne boyuta taşıyacak? En kapsamlı şekilde bahsedecek olursak her yıl yeni seriler üreten Samsung en vurgulayıcı özelliklerini de serilerinde özenle tanıtmakta. Son olarak Samsung’ a ait olduğu iddia edilen dönen kamera özelliğine ait yeni patent görsellerinin yayınlamasıyla herkes bu serinin tanıtımını bekler oldu.

phone-801891_1920

Dörtlü kamera sistemiyle de adından sıkça söz ettiren Samsung daha az kamera sayısıyla daha kaliteli fotoğraflar çekebilmenizi kolaylaştıracak bir özelliği bizlere sunmaya hazırlanıyor. Öyle ki patent görsellerinde kamera sayısının iki olduğu görülmekte. Diğer serilerden farklı olarak menteşe yapısına yerleştirilen kamera telefonlarınızı kullanmadığınız zamanlarda kapanma özelliği göstermektedir.

phone-690091_1920

Samsung Galaxy Z İle Dönen Kamera Özelliği Nasıl Kullanılacak?

Diğer serilere nazaran daha farklı kullanım biçimi olan Samsung Galaxy Z ile dönen kamera özelliği sayesinde daha farklı deneyimler kazanmanızı sağlayabilir. Telefonların katlanabilir özelliği bu kameraların kullanılmasında en büyük yardımcınız olabilir. Bildiğiniz gibi telefonların ön kameralarının çözünürlüğü arka kameralardan daha azdır. Bu da yapılan öz çekimlerin daha kalitesiz olduğunu hissetmemize sebep olmaktadır.

photography-731499_1920

Samsung’ un bize sunduğu dönen kamera özelliği sayesinde öz çekimlerinizi daha kolay yapabileceğiz gibi çözünürlüğü daha kaliteli fotoğraflar da elde edilecek. Görünen o ki fotoğrafçılığa merakı olan ve fotoğraf çekmeyi seven herkes tarafından denenmesi gereken bir seri sizleri bekliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap