İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Samsung Galaxy F62 İncelemesine Bir Bakış

Samsung Galaxy F62 İncelemesine Bir Bakış

Samsung-Galaxy-F62

Samsung Galaxy F62 Samsung’un en çok aranan telefonlarından biri oldu. Samsung, bu telefon modelini yeni bir akıllı telefon yelpazesi için fırlatma rampası olarak kullandı. Samsung Galaxy F62 harika özellikleri nedeniyle çok fazla ilgi görecek ve fiyatlar tüm zamanların en iyi fiyatı olacak. Bu da Samsung’u akıllı telefon pazarında ciddi bir oyuncu haline getirdi. Cihaz 290 dolar fiyatla satışa çıkıyor.

Samsung Galaxy F62 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy F62 oldukça hoş bir telefon ve onu diğerlerinden ayıran bazı benzersiz özelliklere sahip. Ancak bazı dezavantajları da var ve bunları bu Samsung Galaxy F62 incelemesinde tartışacağız. Samsung Galaxy F62 serisi özel olarak üretildi ve şimdi teknik detaylara beraber bakalım istiyoruz. Samsung Galaxy F62 Exynos 9825 model çip taşıyor ve bu işlemcinin çekirdeği, 2.73 GHz frekansa çıkıyor. 6 GB ram ve 128 GB ROM alanı olan F62 modelinin ekranı 6.7 inç boyuttadır. 64 MP olmak üzere arkada 4 sensör, önde de 32 MP sensör taşıyor.

1 TB sd kart desteği de bulunan cihaz, 7.000 mAh kapasiteli bir pil taşıyor.  Evet yanlış okumadınız tam 7.000 mAh batarya ve bu size duvar prizlerine bağımlı kalmadan bol bol sörf keyfi sunacak. Bir yandan kameralardan biri daha düşük minimum odağa sahipken, ana kamerası 64 MP olarak daha yüksek bir odak değerine sahip. Bu kameralardan biri, yakın çekimler için dizayn edildi ve son derece hassastır. Büyütmeniz gereken görüntülere ihtiyacınız varsa kullanışlı olabilecek optik yakınlaştırma özelliğine de sahiptir. Mühendisler,  Samsung Galaxy F62 telefonlarının kilidini açmak için parmak izi tarayıcıyı kullanabilmeleri için hızlı çalışan bir iris tarayıcı entegre ettiler.

Samsung Galaxy F62, içinde harika bir işlemci taşıyor, Exynos 9825 model işlemci, 6 gigabayt RAM ve 7.000 mAh pil dahil olmak üzere siper bir donanım yelpazesine sahiptir.

Samsung GalaxyF62 arka tarafında 64 megapiksel, ön tarafında ise 32 megapiksellik bir kameraya sahip. Bu, kullanıcının herhangi bir kalite kaybı olmadan daha fazla fotoğraf çekmesine ve daha fazla video klip çekmesine izin verdiği için birçok orta sınıf akıllı telefona göre bir avantaj sağlar. Samsung Galaxy F62 ayrıca bu telefon için iki farklı depolama seçeneği sunuyor. Bir TB kart takma yuvası ve 128 gB dahili alan.  Bir Samsung Galaxy F62 modelini inceleme çalışmamız, bu telefonu düşük fiyat aralığında en iyi performans gösteren telefonlardan biri olarak değerlendirmemizi sağlıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap