1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Samsung Galaxy A52s 5G Uzun Süre Dayanacak Uygun Fiyatlı Bir Cep Telefonu

Samsung Galaxy A52s 5G Uzun Süre Dayanacak Uygun Fiyatlı Bir Cep Telefonu

Samsung-Galaxy-A52s-5G

Samsung Galaxy A52s tartışmasız şu anda piyasada bulunan en iyi akıllı telefonlardan biridir. Fiyatı 403 dolara tekabül ettiği için, hem fiyat hem donanım dengede tutulmuş. Bir cep telefonunu harika yapan birçok unsur var ve Samsung Galaxy A52s bu kriterlerin altında değil. İyi bir telefondan beklediğiniz her şeye sahip bir akıllı telefon arıyorsanız ve seçimlerinizi sadece bir tanesine odakladıysanız, Samsung Galaxy A52s muhtemelen beklentinizi karşılayabilir

Samsung Galaxy A52s 5G Teknik Özellikler

Başarılı bir akıllı telefon için ilk kriterler, işlemci, GPU, ram, pil, ekran boyutu ve çözünürlüğüdür. Pil ömrü ve ekran boyutu bazı müşteriler için daha çok ön plana çıkar.  Samsung Galaxy A52s 5G, 6.50 inç büyük, yüksek çözünürlüklü güzel bir ekran ile birlikte geliyor. Bu LCD dokunmatik ekrandır ve 1080 x 2400 p yüksek kontrast oranına sahip olduğunu düşündüğünüzde oldukça övgüye değerdir. Renkler canlı ve Samsung Galaxy A52s 5G, kırmızı, yeşil ve mavi tonlarını hassas bir şekilde görüntüleyebiliyor.  Cihaz Snap Dragon 778G model işlemci taşıyor ve bu işlemci 2.4 GHz frekansa çıkıyor. 4.500 mah kapasiteli güçlü bataryası var ve hızlı adaptörle doluyor. Android V11 işletim sistemine sahip olan ve 1 TB SD kart destekleyen bu cihazın arkasında 64 MP ana kamera, önünde 32 MP kamera var.

İnsanların cep telefonlarına bakarken sıklıkla düşündükleri şeylerden biri fiyattır. Neyse ki, Samsung Galaxy A52s 5G ucuz bir fiyat etiketi ile geliyor. 403 dolar, bu donanımlar için çok yüksek değil. Telefonun mükemmel ekranı ve pürüzsüz kullanıcı ara yüzü bu düşük maliyete katkıda bulunuyor. Bütçenizi zorlamayacak, kaliteli ve güzel hatta sağlam bir telefon almak isterseniz A52s size göre. Samsung Galaxy A52s 5g’yi satın aldığınızda, bir dizi farklı müzik ve video uygulamasının yanı sıra Samsung’a özel birçok hediyeler var. Yakın zamanda piyasaları şenlendirecek olan Samsung Galaxy A52s bu ayın sonunda raflarda olacak.

 

Etiketler,

 

Yorum Yap

Yorum Yap