İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. OnePlus 9R Telefonla Daha İyi Pil Ömrünün Keyfini Çıkarın

OnePlus 9R Telefonla Daha İyi Pil Ömrünün Keyfini Çıkarın

OnePlus-9R-Telefonla-Daha-Iyi-Pil-Omrunun-Keyfini-Cikarin

OnePlus 9R Telefonla Daha İyi Pil Ömrünün Keyfini Çıkarın

OnePlus 9R Telefon yeni bir model, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özelliklere sahip birinci sınıf kaliteli cihazların mükemmel bir örneğidir. Şirket geçen hafta Hindistan’da OnePlus 9R telefonunu piyasaya sürdü ve bu da şirketin ülkedeki akıllı telefon telefonları için lider marka olmaya çalıştığını gösteriyor. Telefonun kalitesine ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına karar vermeden önce, OnePlus 9R telefon incelemesini okuyup rakiplerine göre değerlendirmek önemlidir. Telefon, bugün piyasada bulunan diğer telefonlara kıyasla birkaç benzersiz özelliğe sahiptir.

OnePlus 9R Teknik Özellikler

 

Cihaz 537 dolar fiyatla satışa çıkıyor, fiyatının pahalı olmasının birçok nedeni var.  3.2 GHz saat hızında çalışan altın çekirdekli snapdragon 870, 8 GB ram, 128 GB alan, 4.500 mAH pil, 6.55 inç ekran özellikleri ile gelen OnePlus 9R model telefonun ekranı 120 Hz resim yenileme yeteneğine sahip. Arka kameralarından biri 48 MP yüksek çözünürlükte kameradır. Öne 16 MP kamera yerleştirmiş. Sistem Android v11 işletim sistemini kullanıyor. OnePlus 9R, HDR10+ teknolojisini kullanan 6,5 inçlik akıcı AMOLED ekran taşıyor, bu ekran 1080x2400px çözünürlüğe sahip bir full HD+ ekrandır, ekranı korumak için GG 6 koruma katmanı kullanılmış. Metal çerçevesiz şık bir tasarımı olan  OnePlus 9R, önceliği uygun fiyat olan müşterilere hitap etmiyor.

Telefon ayrıca Android işletim sisteminin en kararlı versiyonu olan Android 11 sistemini kullanıyor ve Android 13 güncellemesi de alacak. Verimli ve gelişmiş hızlı RAM elemanı ile menüler arasında çok hızlı dolaşacak, internetiniz de hızlı ise sorunsuz sörf yapabileceksiniz. Akıllı telefonunuzu USB bağlantı noktası, hızlı kulaklık jakı, yerleşik GPS ve IP Paying gibi kapsamlı bir dizi özelliğin yardımıyla da kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap