İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İnceleme
 3. İphone 13 Mini İnceleme

İphone 13 Mini İnceleme

iPhone-13-Mini2

Yeni telefon modellerinden biri olan iphone 13 mini son derece sağlam şık ve fiyatı da yüksek bir telefon modelidir. 800 dolar ile 1.000 dolar olmak üzere 2 farklı sürümü olan iphone 13 mini hem 256 GB rom hem de 512 GB rom alanı sunan 2 farklı versiyona sahip. Hem 15 W kablosuz şarjı hem de 25W kablolu şarjı ile gelen bu yeni cihaz XDR OLED ekran taşıyor. 141 g ağırlığındaki telefonun ekranı da 100 x 2350p çözünürlük destekliyor. Parlaklık değeri se 1200 niT seviyede. iOs 15 işletim sistemi ile gelen cihaz geniş bir renk gamına sahip. A15 biyonik işlemcisi, 4k kaliteye izin veren güçlü arka kameraları ile dikkat çeken bu cihazın önünde çift kamera var. Telefonun Çin pazarı için üretilen versiyonunda 2 SIM girişi var. Diğer sürümler ise çift SIM destekli değildir. Ekran 5.4 inç Süper Retina XDR OLED ile geliyor. Yani çok yüksek çözünürlük söz konusu.

Iphone-13-Mini-

 

 

 • iphone 13
 • iphone 13 mini fiyat
 • iphone 13 mini ekşi
 • iphone 13 mini epey
 • iphone 13 mini gsmarena
 • iphone 13 mini batarya
 • iphone 13 mini özellikleri
 • iphone 13 mini boyut

 

 

Apple’ın iPhone 13 mini akıllı telefonu, daha büyük kardeşiyle aynı yüksek kaliteli özelliklerine sahip ancak daha düşük bir fiyatla sunuluyor. Bütçeniz 1.000 dolar ise ihtiyaçlarınızı karşılayacak sorunsuz bir telefon arıyorsanız, iPhone 13 mini idealdir. Daha önce hiç iPhone kullanmamış olsanız bile, iPhone’un daha küçük tasarımının kullanımı çok kolaylaştırdığını göreceksiniz. Küçültülmüş ekran boyutuna ek olarak, bunu isteyebilecekleri her şeye sahip bir telefon isteyen herkes için mükemmel bir akıllı telefon haline getiren bir dizi özellik barındırır.

phone-13-mini-inceleme

iphone 13 mini fiyat

 

iphone 13 mini fiyat hakkında bilgi arayanlar için bu cihazın en düşük fiyatının 800 dolar olacağını ve bir üst mini versiyonunun da 1.000 dolar olacağını belirtelim.

Her telefon gibi iPhone 13 de wifi özelliği, dokunmatik ekran ve temel kamera ara yüzü gibi temel donanım özelliklerine sahip. iPhone 13’ü diğer birçok akıllı telefondan ayıran şey, beraberinde gelen eşsiz donanımları ve yazılımıdır. En iyi video kalitesi en iyi resim kalitesi ve pil ünitesinde sorunsuz şarj olanakları oldukça iyi özelliklerdir. Doğru araçlarla bu eşsiz telefonu daha önce hiç olmadığı gibi kullanmak mümkün. İşte iPhone 13 mini’nin sizin için doğru olup olmadığına karar vermeden önce bilmeniz gereken bilgilerin kısa bir özeti:

iPhone 12 mini ve iphone 13 mini tamamen aynı görünüme ve hisse sahip olsa da fiyatları farklıdır. iphone 12 mini, iphone 13 mini’den daha az performans göstermez. Ekranı daha küçüktür ve kullanışlılığı daha iyidir.  iphone 13 mini, ekran görüntüsü açısından size daha doğal renkler ve daha fazla ayrıntı sağlayan benzersiz bir ekrana sahiptir. Öte yandan iphone 13 pro max parlama önleyici teknolojiye sahip full HD (yüksek tanımlı) ekrana sahip. Bu özellik, filmlerdeki parlak nesnelerden kaynaklanan yansımayı azaltır. Ayrıca cihaz sinema modu gibi ek özellikler de sunar, böylece sinema modunda hareketli grafikler ve filmler izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap