İlginizi Çekebilir
1-
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. iPhone 13 Max Telefon İncelemesi

iPhone 13 Max Telefon İncelemesi

iPhone-13-Max-incelemesi

iOs 15 işletim sistemi ile çalışan iPhone 13 Pro Max model telefon retina XDR teknolojisine sahip olan 6.7 inç bir ekran kullanıyor. A15 biyonik işlemcisi sıra dışı bir performansa sahip olan bu cihaz 6 GB ram ve 4.352 mAh kapasiteli bir pil kullanıyor. En iyi video izleme deneyimini sunan bu cihaz 120 Hz yenileme yeteneğine sahip ekranı ile en zor mobil oyunları kasmadan ve ısınmadan oynatabiliyor.

iphone-

iPhone 13 Max Telefon Özellikleri

iPhone 13 Pro Max, telefon maratonunda en önde giden cihaz.  Bu üründe diğer akıllı telefonlarda olmayan ne var diye merak ediyorsanız okumaya devam etmelisiniz. Bir cihazdan neler beklersiniz? Tüm beklentilerinizi teknolojinin izin verdiği ölçüde karşılayan yüksek performans ile özdeş bir cihaz. Bununla boy ölçüşebilecek iPhone 13 Max cihaz çok az veya yoktur  diyebiliriz.

 • iPhone 13 görüntüsü
  iPhone 12
  iPhone 13 Pro Max özellikleri
  iPhone 12 Pro Max
  iPhone 13 fiyat
  iPhone 13 özellikleri
  iPhone 13 tasarımı
  iphone 13 pro max ne zaman Türkiye’ye gelecek

 

Tüm gelişmiş teknolojileri 228 gram ağırlıktaki bir cihaza entegre eden APPLE bu ürün için IP68 sertifikası da aldı. Geniş renk gamı, Dolby teknolojisi, iOS 15.1 işletim sistemi, 1 TB seviyeye kadar seçilebilecek kalıcı bellek bu cihazın özellikleri arasında. Arkaya 4 kamera yerleştiren APPLE bu telefonda çift kamerayı da ön tarafta kullandı. Kulaklıkları Stereo olarak en kaliteli sesi sunuyor.  Hızlı kablosuz bağlantı için WiFi6E teknolojisin kullanan bu telefon 25 W adaptörle geliyor. Firma grafit, gümüş, mavi, gül ve altın renkli alüminyum kasalar kullandı. Ekranı 1284 x 2788p çözünürlükte olan cihazın camı çizilmez ve radyasyon geçirmez. Arka 4 kamerasının her dördü de 12 MP olarak geliyor ama teknoloji farklı olduğundan, rakiplerin 108MP kameralarından daha aşağıda kalmıyor.

max

iPhone 13 Max Fiyatı

En çok merak edilen konu iPhone 13 Max fiyatı şirket bu cihazı 1.100 dolara satıyor. Yükseltilmiş kameraya gelince, A15 yonga setini temel alıyor ve daha küçük bir çentiğe sahip. Geçmişte, iPhone 13, yakınlaştırma ve uzaklaştırma sırasında genellikle sorunlara neden olan üç inçlik bir kamera sensörüne sahipti. Ancak anonim kaynaklara göre iPhone 13 Pro Max, kamera boyutu söz konusu olduğunda 6,5 ​​inçlik bir iyileştirmeye sahip. Bu özellik çoğu iPhone kullanıcısı, özellikle de telefonu satın almayı dört gözle bekleyenler için çekici bir özelliktir. Sonuç itibari ile mükemmel işlemci mükemmel hız ve dayanıklılık tabi ki 1.100 dolar gibi yüksek bir maliyeti de getiriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap