İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Infinix Zero X Pro Telefon İncelemesi

Infinix Zero X Pro Telefon İncelemesi

Infinix-Zero-X-Pro-Telefon-Incelemesi

Android 11 işletim sistemi yeni telefon modeli Infinix Zero X Pro 6.67 inç AMOLED ekran taşıyor ve MediaTEK G95 model işlemci ile geliyor. Cihazın 8 GB mütevazi RAM elemanı ve 4.500 mAh enerji kaynağı var.

Infinix Zero X Pro Özellikleri

Infinix Zero X Pro fiyat ise 320 dolar olarak belirlendi ki bu şirket biraz ucuz ve tasarımda farklı bir yol izliyor.  Makineyi kuşatan plastik çerçeve ne kadar para o kadar köfte deyimini anımsatıyor. Çünkü bu fiyata alüminyum çerçeve olmazdı. Gümüş renk mavi ve siyah renk ile gelen bu cihazın kalınlığı standart olarak 7.8 mm olarak tasarlanmış. Ekran yenileme frekansı 120 Hz olduğundan oyunlarda kasma donma olmayacak.  MediaTEK g95 model işlemci bunu garanti ediyor mu, hayır. 12 Nm yonga seti üzerindeki bu işlemcinin 2 çekirdeği 2.05 GHz 6 çekirdeği 2.0 GHz frekansa çıkabiliyor. 5X optik büyütme yapabilen kamerası 8 MP ve ana kamera 108 MP çözünürlüktedir. Arka kamera sistemi ile 4K kalite video çekilebiliyor. 15 dakikada pilin yarısını dolduran 45W adaptör seçimi oldukça iyi. Ek olarak pil 4.500 mAh kapasitede, 3.5 mm kulaklık girişi, gelişmiş sensörler ile gelen model cihazın alıcıları düşük bütçeli telefon Infinix Zero X Pro arayanlar olacak.

Infinix-Zero-X-Pro-Phone-Review

Yeni Infinix Zero X Pro telefon, yeni nesil cep telefonları arasında kendine yer edinmeye çalışan bir şirketin ürünüdür. Şirket orta bütçeli ve düşük bütçeli kitleye hitap ederken, aynı zamanda fiyat kalite dengesini de en iyi oluşturan şirketlerden biri olduğundan, ürünlerini satabiliyor.

Bu telefon en son teknolojiden ilham almıştır ve kullanıcılara bugün piyasada mevcut olan ortalama bağlantı ve eğlence seçeneklerini sunar. Bu telefon en son teknolojiyle donatılmıştır ve heyecan verici bir mobil yaşam tarzı için orta seviye bir cihazdır. Infinix, bir süredir harika cep telefonları ve diğer aksesuarları sunan popüler bir marka olmaya başladı ve bu son model de bunun göstergesidir.

Infinix-Zero-X-Pro-Phone-Review2

Bu telefona entegre edilen yenilikçi teknoloji, onu öne çıkaran şeydir. Zengin özelliklere ve düşük bütçeye sahip cep telefonları söz konusu olduğunda, Infinix Zero X Pro beklentileri karşılayabilir.

Infinix Zero X Pro Fiyatı

Infinix Zero X Pro fiyatı 320 dolardır. Telefon, profesyonel görünen güzel ve şık bir gövdeye sahiptir. Telefonun arka aydınlatması parmak dokunuşu ile kontrol ediliyor ve suya karşı direnci yüksek. Ayrıca bu telefonun pil ömrü uzun ve yirmi beş saate kadar dayanıyor. Telefonun dokunmatik ekranı hassas ve harika bir netlik sağlıyor. Her yönden net bir konuşma duyabilmeniz için entegre bir hoparlör sistemi vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap