1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Huawei P50 Pro Akıllı Telefonlarda Artırılmış Gerçeklik Görünümü

Huawei P50 Pro Akıllı Telefonlarda Artırılmış Gerçeklik Görünümü

Huawei-P50-Pro-Akilli-Telefonlarda-Artirilmis-Gerceklik-Gorunumu

Huawei P50 Pro Akıllı Telefonlarda Artırılmış Gerçeklik Görünümü

Huawei P50 Pro, piyasaya sürüldüğünden beri çok fazla heyecan yaratmayı başaran Çinli telekomünikasyon deviin ürettiği birçok akıllı telefondan biri. Çin’de artan sayıda akıllı telefon kullanıcısı ile Huawei P50 Pro, şirketin en ilginç modellerinden biridir. Bu derlemede, temel özelliklere, donanım özelliklerine ve bu akıllı telefonun bazı önemli özelliklerine daha yakından bakacağız.

Huawei P50 Pro Teknik Özellikler

Cihaz 6.60 inç ekran taşıyor ve bu ekran, 1228 x 2700p çözünürlük destekliyor, Çin pazarında peynir ekmek gibi satılma potansiyeli olan Huawei P50 Pro Snapdragon 888 en güçlü işlemciyi taşıyor. Ön kamerası 15 MP arka kameraları 50+40+13+64 MP olarak 8K video çekmeye yetecek kadar yetenekli şekilde seçildi. Google ve ABD’nin ambargolarına rağmen Asya kıtasında en çok satılan ürünler Huawei şirketine ait.

Kamera söz konusu olduğunda, Huawei P50 Pro gerçekten harika özellikler ve kolaylıklar sunuyor.  Arka kameraları Bir akıllı telefon kamerasında görmek istediğiniz özellikleri taşıyor. Kameraların en iyi özelliklerinden biri olan geniş dinamik aralığı destekliyor,  çift flaş teknolojisi de bu telefonda var.

Arkadaki 4 ve öndeki 2 kamera ile mükemmel fotoğraf çekmek mümkün.  Video kalitesi ve çözünürlük söz konusu olduğunda, p50 Pro ihtiyaçları fazlasıyla karşılar. Huawei p50 Pro‘da one point gesture teknolojisi ile birlikte birçok görüntüleme özelliği daha var. Bu telefonun görüntü kalitesi özellikleri mükemmel. Resimler güzel renk tonları ile parlak ve net çıkıyor. Görüntülerin kontrast seviyeleri bile harika. Huawei P50 Pro şu anda lansman öncesi testlerde mevcut ve Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonun fiyatı henüz açıklanmadı, ancak 400 dolar bandını zorlamayı da hak ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap