İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Among Us Sistem Gereksinimleri PC

Among Us Sistem Gereksinimleri PC

featured

ABD oyun stüdyolarında InnerSloth şirketi tarafından geliştirilen harika bir oyun olan Among us sistem gereksinimleri düşük bilgisayarların bile karşılayabileceği gereksinimlerdir. Son zamanlarda Among us sistem gereksinimleri çok araştırıldığı için biz de bu makalemizde bu konuya değinelim istedik. 3 yıl önce piyasaya sunulan ve piyasaya girer girmez milyonlarca kişi tarafından oynanan bu sosyal çıkarım oyunu için sistem gereksinimleri şöyle:

 

  • Win7 işletim sistemi
  • 0 GHz çekirdek frekansı olan bir işlemci
  • Nvidia Geforce 510 model ekran kartı
  • 250 Mega Bayt Alan
  • 1 GB Ram belleği

 

Gördüğünüz gibi her bilgisayar tarafından kolayca oynanabilecek bir oyun. Oyunun 2D iki boyutlu olması sistem gereksinimlerini düşürüyor. Among us konusu ne? Merak edenler için anlatalım.

Among us Konusu

 

Among us oyunu bir uzay gemisinde yolculuk eden astronotların maceralarını konu ediniyor. Böylece ucu bucağı olmayan karanlık uzayda siz ve arkadaşlarınız, uzayın derin boşluğunda ilerlerken, tek sığınağınız olan uzay geminizde bazı arızalar meydana geliyor ve siz de bu arızaları tamir ediyorsunuz. Ancak sorunlar bu kadar değil, her geminin içinde gizli bir katil oluyor ve sizi öldürmeye çalışıyor. Basit bir oyun basit bir tasarım ve among us pc versiyonu ile milyonları bağlayan harika bir oyun atmosferi. Herkesin kolay öğrenebileceği ve zaman öldürebilecekleri güzel bir oyun.

Among us Mobil Oyna

Among us mobil oyunu için Google üzerinde arama yaparak Google play üzerinden oyunu indirebiliyorsunuz.  Among us pc için kullanılan tuşlar bildiğiniz yön ok tuşlarıdır, telefonda kullandığınız tuşlar da aynı şekilde yön tuşlarıdır. Oyunu Android ortamda cep telefonları ve tabletlerle kolayca oynayabilirsiniz. 2 boyutlu basit ve sistem kasmayan Among us oyunu rakip oyunlardan daha fazla tutuluyor. Bunun nedeni, uzayın gizeminde bir gemide 4 veya 10 kişilik mürettebatla ilerlerken sanki yıldız savaşları filmindeki gibi bir heyecan vermesi.  Günümüzde sanal gerçeklik oyunlarının piyasaya olduğu şu zamanda, hala Among us oyunu oynanmasının nedeni, oyunun verdiği heyecan. Amon us oyunu indirme linki…

 

etiketler; Among us sistem gereksinimleri, Among us konusu, Among us indir,

Yorum Yap

Yorum Yap